Home

НТЦ квиз – од квалификација до финала

Објавио Администратор | Датум: мар 11 2023

 

 6

Ученици другог и трећег разреда наше школе имали су част да учествују у НТЦ квизу, који је одржан у Народном позоришту у нашем граду. Шеснаест ученика се такмичило и на најбољи начин представило школу ,,Слободан Секулић“, освојили су треће место, добили дипломе за учешће, а школи обезбедили вредну награду. Најважније од свега је то што су се лепо забавили, научили нешто ново и дружили са вршњацима из нашег града. Пратиоци наше екипе су учитељице Слађана Радибратовић и Драгина Арсенијевић.

Екипу наше школе представљали су:

Трећи разред: Вујадин Јелић, Павле Богићевић, Матеја Јвтић, Стефан Мирчић, Дуња Гвоздић, Јована Николић, Димитрије Матић и Урош Јанковић.

Други разред: Тара Ђуричић, Дуња Полић, Наташа Јанковић, Ђорђе Рњаковић, Андрија Цицварић, Вукашин Миловановић, Сара Ковачевић и Антонина Полић.

Захваљујемо се организаторима на гостопримству, деци честитамо на постигнутом успеху! БРАВО!

Оставите коментар