У Градском културном центру била је промоција знања. На једмом месту се нашла будућност овога града и наше лепе Србије. Младост која промовише праве вредности, будући, студенти и интелектуалци, који се труде да знање буде поново у моди. Поносни смо на наше вредне ученике и њихове успехе. Децо, запливајте храбро у живот, а ваши наставници, учитељи и остали запослени у нашој школи вам желе мирно море!





